2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup macierzy dyskowej dla Narodowego Funduszu Zdrowia Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego z siedzibą w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup macierzy dyskowej dla Narodowego Funduszu Zdrowia Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego z siedzibą w Rzeszowie, który obejmuje dostawę macierzy dyskowej wraz z wdrożeniem. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 270317-2025
Interne Kennung: NFZ09-WAG-ZP.251.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przepis art. 138 ust. 4 ustawy 11.09.2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 r. poz. 1320) daje zamawiającemu prawo wyznaczenia terminu składania ofert krótszego o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 Pzp (nie mniej niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej). Możliwość taka powstaje, jeżeli składanie ofert w postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001