See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba domova pro seniory - Nový Bydžov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v novostavbě budovy Domova pro seniory v Novém Bydžově v celkové kapacitě 51 klientů v rozsahu a specifikaci dané projektovou dokumentací a soupisem prací. Součástí výstavby je také úprava přilehlého pozemku a výstavba komunikace včetně parkoviště.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215212 Bau von Altersheimen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ONŘ/2023