See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 19/PN/2026 usługi ubezpieczenia z podziałem na zadania
Beschreibung: a. Zadanie nr 1 – Ubezpieczenie mienia Zakres przedmiotu zamówienia dla zadania 1 obejmuje: - zakres podstawowy dla przedmiotów ubezpieczenia wyspecyfikowanych w załączniku nr 3,4,5,6,10 i 11 do OPZ dla Pakietu nr 1,2 i 3. oraz - zakres objęty prawem opcji obejmujący doubezpieczenie związane z planowanymi inwestycjami w trakcie trwania umowy do 12% wartości zamówienia objętego zakresem podstawowym. Zamawiającego zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w całości lub w części. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z całości lub z części prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje roszczenie. b. Zadanie nr 2 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania mienia i prowadzenia działalności c. Zadanie nr 3 – Ubezpieczenia komunikacyjne d. Zadanie nr 4 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz spółki e. Zadanie nr 5 – Ubezpieczenie środowiskowe (art. 125 ustawy o odpadach)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia dla zadania 1 obejmuje: - zakres podstawowy dla przedmiotów ubezpieczenia wyspecyfikowanych w załączniku nr 3,4,5,6,10 i 11 do OPZ dla Pakietu nr 1,2 i 3. oraz - zakres objęty prawem opcji obejmujący doubezpieczenie związane z planowanymi inwestycjami w trakcie trwania umowy do 12% wartości zamówienia objętego zakresem podstawowym. Zamawiającego zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w całości lub w części. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z całości lub z części prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje roszczenie.
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres przedmiotu zamówienia dla zadania 1 obejmuje: - zakres podstawowy dla przedmiotów ubezpieczenia wyspecyfikowanych w załączniku nr 3,4,5,6,10 i 11 do OPZ dla Pakietu nr 1,2 i 3. oraz - zakres objęty prawem opcji obejmujący doubezpieczenie związane z planowanymi inwestycjami w trakcie trwania umowy do 12% wartości zamówienia objętego zakresem podstawowym. Zamawiającego zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w całości lub w części. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z całości lub z części prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje roszczenie.
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania mienia i prowadzenia działalności
Beschreibung: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania mienia i prowadzenia działalności
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung: Ubezpieczenia komunikacyjne
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz spółki
Beschreibung: brak opcji
Los: LOT-0005
Titel: Ubezpieczenie środowiskowe (art. 125 ustawy o odpadach)