2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy, konserwacje i naprawy urządzeń dźwigowych - 49/PN/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeglądach, konserwacji i naprawach urządzeń dźwigowych w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Części III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 331981-2026
Interne Kennung: 49/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przeglądy, konserwacje i naprawy urządzeń dźwigowych