2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie nieuwbouw kindcentrum De Windroos te Lelystad
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om een Opdrachtnemer te selecteren die zorg draagt voor de nieuwbouw voor kindcentrum De Windroos. De Windroos is een basisschool met onder ander een gymzaal en kinderopvang. De scope van de opdracht valt deze uiteen in 2 fases. Fase A: - De bouw van een nieuw kindcentrum De Windroos. - de inrichting van het projectterrein Fase B: - het slopen van de huidige basisschool OBS De Windroos - de inrichting van het projectterrein. De Aanbestedende dienst hanteert een taakstellend budget voor deze Opdracht met een maximum van € 7.000.000,- excl. btw.
Interne Kennung: 3579612
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1