463135-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Krankenhäusern – PROGRAM LEKOWY - PROFILAKTYCZNE LECZENIE CHORYCH NA MIGRENĘ PRZEWLEKŁĄ LEKI W PROGRAMIE LEKOWYM - PROFILAKTYCZNE LECZENIE CHORYCH NA MIGRENĘ PRZEWLEKŁĄ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPROGRAM LEKOWY - PROFILAKTYCZNE LECZENIE CHORYCH NA MIGRENĘ PRZEWLEKŁĄ LEKI W PROGRAMIE LEKOWYM - PROFILAKTYCZNE LECZENIE CHORYCH NA MIGRENĘ PRZEWLEKŁĄ
BeschreibungZamówienie na usługi medyczne w Rodzaju Leczenie Szpitalne - Program Lekowy, Leki w Programie Lekowym na terenie woj. Małopolskie - udzielone zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - konkurs ofert art. 139 ustawy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
5. Los
LosLOT-0001