2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postbezorging en postverwerking
Beschreibung: De opdracht omvat in ieder geval: Volledige ontzorging van de postbehandeling, met uitzondering van inkomende digitalisering; Logistiek: dagelijkse haal- en brengservice voor alle inkomende en uitgaande fysieke poststukken; Uitgaande post: verwerking en verzending van uitgaande post (fysiek en digitaal), waaronder aangetekende zendingen en DigiD-Post; Systeemkoppelingen: inrichting en beheer van koppelingen met gemeentelijke systemen, waaronder het zaaksysteem, ten behoeve van statusopvolging en verzendregistratie; Ondersteuning: implementatiebegeleiding, testen van de logistieke keten en opleiding van medewerkers, bijvoorbeeld voor het gebruik van frankeeroplossingen of verzendportalen; Rapportage: periodieke managementrapportages over volumes, kosten en facturatie, KPI’s en servicelevels. Geraamde waarde: € 740.000,– (excl. btw) over de maximale looptijd van 4 jaar (inclusief opties). Geraamde jaarwaarde: Circa € 185.000,– (excl. btw).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64121100 Postzustellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gemeente Lelystad sluit één Raamovereenkomst met één Inschrijver voor een initiële periode van twee (2) jaar. De aanbestedende dienst heeft de mogelijkheid de Raamovereenkomst eenzijdig te verlengen met maximaal één (1) aanvullende periode van twee (2) jaar, waarmee de totale maximale looptijd vier (4) jaar bedraagt.
463151-2026 - Competition
Netherlands – Post and courier services – Postbezorging en postverwerking
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Postbezorging en postverwerking
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64100000 Post and courier services
Additional classification (cpv): 64121100 Mail delivery services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: