463162-2026 - Wettbewerb
Polen – Analysatoren – Dzierżawa zintegrowanej linii automatycznej (systemu biochemiczno-immunochemicznego) wraz z sukcesywnymi dostawami materiałów zużywalnych i odczynników oraz dzierżawa specjalistycznego analizatora immunochemicznego z technologią chemiluminescencji wraz z dostawami materiałów zużywalnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa zintegrowanej linii automatycznej (systemu biochemiczno-immunochemicznego) wraz z sukcesywnymi dostawami materiałów zużywalnych i odczynników oraz dzierżawa specjalistycznego analizatora immunochemicznego z technologią chemiluminescencji wraz z dostawami materiałów zużywalnych
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dzierżawę, dostawę, zainstalowanie oraz uruchomienie zintegrowanej linii automatycznej (systemu biochemiczno-immunochemicznego) oraz specjalistycznego analizatora immunochemicznego z technologią chemiluminescencji wraz z sukcesywnymi dostawami materiałów zużywalnych i odczynników, szczegółowo określonych w niniejszej SWZ oraz załącznikach do SWZ: nr 2a – Formularzu asortymentowo-cenowym, 2b – Formularzu właściwości techniczno-użytkowych dla części nr 1 oraz 2c - Formularzu właściwości techniczno-użytkowych dla części nr 2, jak również świadczeniu usług serwisowych. Przedmiot zamówienia obejmuje 2 niepodzielne części. Oferta w każdej z nich winna być pełna i spełniać szczegółowe wymagania określone w specyfikacji warunków zamówienia i jej załącznikach. Oferta wykonawcy, która otrzyma największą liczę punktów zostanie uznana za najkorzystniejszą w danej części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, których można udzielić jednemu wykonawcy. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne KennungNLZ.2026.271.46
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelDzierżawa linii automatycznej do wykonywania badań biochemiczno-immunochemicznych wraz z dostawą materiałów zużywalnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa linii automatycznej do wykonywania badań biochemiczno-immunochemicznych wraz z dostawą materiałów zużywalnych
Interne Kennungczęść nr 1 Dzierżawa linii automatycznej do wykonywania badań biochemiczno-immunochemicznych wraz z dostawą materiałów zużywalnych
LosLOT-0002
TitelDzierżawa analizatora immunochemicznego z technologią chemiluminescencji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatora immunochemicznego z technologią chemiluminescencji
Interne Kennungczęść nr 2 Dzierżawa analizatora immunochemicznego z technologią chemiluminescencji