See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Somianka w roku 2025”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Somianka w roku 2025. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykonał zadanie działając zgodnie z regulacjami prawnymi, które będą obowiązywać w trakcie realizacji niniejszej usługi
Vorherige Bekanntmachung: 654034-2024
Interne Kennung: Kz.272.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Somianka w roku 2025. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykonał zadanie działając zgodnie z regulacjami prawnymi, które będą obowiązywać w trakcie realizacji niniejszej usługi.