463183-2026 - Wettbewerb
Polen – Krankenwagen – dostawa 2 ambulansów sanitarnych typ „C” (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa 2 ambulansów sanitarnych typ „C” (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji 2026) nie powystawowego ambulansu ratunkowego typu C (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej . Szczegółowo opisanych w załączniku nr 2A i 2B do SWZ. Przedmiot umowy Wykonawca musi dostarczyć nie później niż do 30.11.2026 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji 2026) nie powystawowego ambulansu ratunkowego typu C (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej . Szczegółowo opisane w załączniku nr 2A i 2B do SWZ. Przedmiot umowy Wykonawca musi dostarczyć nie później niż do 30.11.2026 r.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiajacy nie przewiduje