2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Sanitaire Producten
Beschreibung: De Veluwse Onderwijsgroep is op zoek naar een betrouwbare partner voor de levering van sanitaire producten – met name vullingen en aanverwante diensten – die in staat is om op het juiste moment, op de juiste locatie, sanitaire producten te leveren. Zie offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sanitaire producten
Beschreibung: Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1