2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening inhuur derden
Beschreibung: HDSR beoogt met deze aanbesteding één of meerdere leveranciers te contracteren middels afzonderlijke raamovereenkomsten. Deze leverancier(s) is/zijn (gezamenlijk) verantwoordelijk voor de werving, selectie en contractering van tijdelijke externe inhuur, primair gericht op: • Uitzendkrachten; • Detacheringskrachten. Kenmerkend voor de opdracht is: • geen bulk- of generieke inhuur; • overwegend maatwerk en specialistische profielen; • hoge mate van variatie in opdrachten. De opdracht richt zich op het leveren van hoogwaardige, passende kandidaten voor, veelal unieke en specialistische functies, voornamelijk binnen de domeinen: • Techniek binnen een waterschap; • Specialisten op het gebied van water; • IT; • Bedrijfsvoering. HDSR heeft behoefte aan één of meerdere leveranciers die inhuurkrachten voor alle functies leveren. De dienstverlening die wij vragen van deze de leverancier(s), is: • werving en selectie kandidaten; • (rechtmatig) contracteren inhuurkrachten; • beheer en volledigheid van het inhuurdossier; • facturatie en betalingsproces; • levering van managementinformatie. De focus ligt op continuïteit waarborgen, gezonde concurrentie en partnership. De huidige verdeling ligt rond 90% vaste medewerkers en 10% flexibele schil. De verwachting is dat deze verdeling de komende jaren op hetzelfde niveau blijft. Op dit moment heeft HDSR ongeveer 850 medewerkers in dienst. Voor de volledig mogelijke looptijd van 4 jaar bedraagt de indicatieve waarde van alle raamovereenkomsten samen: € 48,1 miljoen exclusief BTW. Het maximum bedrag van de raamovereenkomsten gezamenlijk bedraagt € 72,2 miljoen exclusief BTW voor de volledig mogelijke looptijd van 4 jaar.
Interne Kennung: DM2088224
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung