463381-2025 - Wettbewerb
Polen – Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor – „Monitoring ssaków drapieżnych - inwentaryzacja określająca stan wyjściowy w projekcie czynnej ochrony cietrzewia w Nadleśnictwie Kamienna Góra, prowadzona w ramach projektu „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” (OPL2), dofinansowanego z Programu FENIKS 2021-2027.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Monitoring ssaków drapieżnych - inwentaryzacja określająca stan wyjściowy w projekcie czynnej ochrony cietrzewia w Nadleśnictwie Kamienna Góra, prowadzona w ramach projektu „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” (OPL2), dofinansowanego z Programu FENIKS 2021-2027.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie inwentaryzacji ssaków drapieżnych wraz z opracowaniem jej wyników w formie raportu zawierającego wskazania co do kierunków skuteczniejszej ochrony cietrzewia (Tetrao tetrix), w tym ewentualnej regulacji populacji drapieżników oraz oceny ich presji. Zamówienie niniejsze jest realizowane w ramach projektu pn. „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” (OPL2) współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 „FEnIKS”; zadanie 7. Ochrona głuszca i cietrzewia, zwanego dalej „Projektem”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001