2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu pacjentów dializowanych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia USK nr 1 im N. Barlickiego w Łodzi, Gm. M. Łódź, pow. m. łódzki, województwo łódzkie są usługi transportowe – transport pacjentów dializowanych i transport pacjentów do przeszczepu nerki/trzustki na terenie całego kraju, stosownie do miejsca zamieszkania pacjenta od poniedziałku do soboty, oraz według potrzeb – również w niedziele, szczegółowo opisane w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w szczególności: Opis Przedmiotu Zamówienia – zał. 1a, Formularz asortymentowo-cenowy- załącznik nr 2, formularz ofertowy- załącznik 1
Interne Kennung: 14/PN/ZP/U/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Transport pacjentów dializowanych
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Transport na zabieg transplantacji nerki/trzustki
Interne Kennung: Pakiet 2