2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA ERD verzekering Stichting Almeerse Scholen Groep
Beschreibung: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2027 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of opdrachtgever ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Robidus zal de analyse uitvoeren teneinde voorgaande te bepalen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2025, 2421 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 107.934.433,-. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering
Interne Kennung: 1059882
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1