2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a implementace HW a SW aplikační Gateway
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a podpora aplikační bezpečnostní brány (Application/API Gateway dále jen „AGW“) ve variantě HW appliance, virtuální appliance.
Interne Kennung: VZ2026023-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a podpora aplikační bezpečnostní brány (Application/API Gateway dále jen „AGW“) ve variantě HW appliance, virtuální appliance a kontejnerové variantě (dále jen „Řešení AGW“). Požadovaná zabezpečená gateway musí sloužit jako centrální bezpečnostní a integrační bod mezi interními systémy a externími partnery). Řešení AGW musí být navrženo pro nepřetržitý provoz v podnikovém prostředí s vysokými nároky na bezpečnost, výkon a stabilitu. Požadované Řešení AGW bude následně využito pro přípravu nového produktu v rámci Státní části eGovernment cloudu. Řešení AGW musí být schopno plnit roli bezpečnostní, integrační i transportní vrstvy a současně musí poskytovat uživatelské rozhraní pro definici integračních a bezpečnostních politik. Pro úplnost informací Zadavatel uvádí, že ukončení poskytování nového produktu dle předchozího odstavce neplánuje dříve než 31. 12. 2034.