See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy protez i zespoleń ortopedycznych
Beschreibung: Dostawy protez i zespoleń ortopedycznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 11/ZP/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dostawy protez i zespoleń ortopedycznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ (pakiet 1,2,3,4,35)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.