46346-2025 - Wettbewerb
Polen – Interne Betriebsrevision – Zawarcie umów ramowych na wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w podmiocie leczniczym posiadającym w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umów ramowych na wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w podmiocie leczniczym posiadającym w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)
BeschreibungPostępowanie zmierzające do zawarcia umów ramowych prowadzone na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej „PZP”, odpowiednio do stosownych przepisów dotyczących udzielenia zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej powyżej kwoty wartości zamówienia określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy PZP. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w podmiocie leczniczym posiadającym w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), zakwalifikowanym do udziału w projekcie „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych” (APOZ 2.0) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz budżetu państwa. Maksymalna liczba Wykonawców, z którymi Zamawiający zawrze umowy ramowe, wynosi 39 Wykonawców.Celem umowy ramowej jest ustalenie warunków dotyczących zamówień, jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej tj. od dnia jej zawarcia do 31.12.2026 r., w szczególności maksymalnej ceny brutto za wykonanie etapu 1 i maksymalnej ceny brutto za wykonanie etapu 2 przedmiotu zamówienia.Podpisanie umowy ramowej na wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w podmiocie leczniczym posiadającym w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), jest warunkiem koniecznym, umożliwiającym dalsze uczestnictwo w postępowaniach wykonawczych, mających na celu zawarcie umów wykonawczych na wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) już w konkretnym podmiocie leczniczym.Sposób realizacji umowy ramowej: Zamawiający udzieli zamówienia, którego przedmiot jest objęty umową ramową Wykonawcom, z którymi zawarł umowę ramową zapraszając ich do składania ofert, zgodnie z wymaganiami art. 314 ust. 1 pkt 3 i art. 314 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA BĘDĄCY PRZEDMIOTEM UMÓW WYKONAWCZYCH OKREŚLONY ZOSTAŁ W ZAŁĄCZNIKACH NR 1 DO SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKU NR 3.1. i 3.2 DO SWZ – PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWNE. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - pkt. 3 SWZ.
Interne KennungSAT.261.3.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212200 Interne Betriebsrevision
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 79410000 Unternehmens- und Managementberatung, 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie zmierzające do zawarcia umów ramowych prowadzone na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej „PZP”, odpowiednio do stosownych przepisów dotyczących udzielenia zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej powyżej kwoty wartości zamówienia określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy PZP. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług dotyczących indywidualnej opieki rówieśnika zawodowego (IOP) w podmiocie leczniczym posiadającym w swej strukturze zakład leczniczy udzielający świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), zakwalifikowanym do udziału w projekcie „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych” (APOZ 2.0) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz budżetu państwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - pkt. 3 SWZ. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA BĘDĄCY PRZEDMIOTEM UMÓW WYKONAWCZYCH OKREŚLONY ZOSTAŁ W ZAŁĄCZNIKACH NR 1 DO SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKU NR 3.1. i 3.2 DO SWZ – PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWNE.