See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekvalifikace pro Moravskoslezský kraj XII
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0023
Titel: Základní kurzy svařování, oblast Ostrava
Beschreibung: Základní kurzy svařování
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0006
Titel: Florista/floristka 41-008-H, oblast Ostrava
Beschreibung: Florista/floristka 41-008-H
Interne Kennung: 06
Los: LOT-0028
Titel: Český jazyk pro cizince – navazující kurz (konání Ostrava, Karviná, Havířov, Nový Jičín, Frýdek Místek a Třinec)
Beschreibung: Český jazyk pro cizince – navazující kurz
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0008
Titel: Manikér a nehtový designér/manikérka a nehtová designérka 69-024-H, oblast Ostrava
Beschreibung: Manikér a nehtový designér/manikérka a nehtová designérka 69-024-H
Interne Kennung: 08
Los: LOT-0024
Titel: Přípravné kurzy svařování ČSN EN ISO 9606-1, oblast Ostrava
Beschreibung: Přípravné kurzy svařování ČSN EN ISO 9606-1
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Obnova kvalifikace svářeče podle ČSN EN ISO 9606-1, oblast Ostrava
Beschreibung: Obnova kvalifikace svářeče podle ČSN EN ISO 9606-1
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Český jazyk pro cizince – základní kurz (konání Ostrava, Karviná, Havířov, Nový Jičín, Frýdek Místek a Třinec)
Beschreibung: Český jazyk pro cizince – základní kurz
Interne Kennung: 26