See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektów przebudowy przepustów dróg leśnych wraz z zabezpieczeniem brzegów i skarp kaszycami oraz nadzór autorski w ramach projektu "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla pięciu zadań. Numer rozliczeniowy zadania: 03-16-2.1-01 Numer rozliczeniowy zadania: 03-16-2.1-02 Numer rozliczeniowy zadania: 03-16-2.1-03 Numer rozliczeniowy zadania: 03-16-2.1-04 Numer rozliczeniowy zadania: 03-16-2.1-05 Wskazana przez Zamawiającego lokalizacja przebudowywanych obiektów w zakresie działek ewidencyjnych jest lokalizacją orientacyjną a zadaniem wykonawcy będzie jej doprecyzowanie. W skład dokumentacji wchodzić będą: 1. Dokumentacja projektowa zawierająca: 1.1. projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych. 1.2. projekt wykonawczy 1.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), 1.4. Plan Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy (BiOZ) 1.5. Wykonawca będzie zobowiązany do nanoszenia zmian i wykonania aktualizacji projektu jeżeli będzie taka potrzeba w terminie 7 dni od daty zlecenia przez nadleśnictwo w ramach otrzymanego wynagrodzenia za sporządzoną dokumentację 2. Dokumentacja kosztorysowa zawierająca: 2.1. Kosztorys inwestorski wykonany zgodnie z Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz.U. 2021 poz. 2458), 2.2. Przedmiar robót, który powinien zawierać zestawienie przewidywanych do wykonania robót podstawowych w kolejności technologicznej ich wykonania wraz z ich szczegółowym opisem lub wskazaniem podstaw ustalający szczegółowy opis oraz wskazaniem właściwych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. Do przedmiaru należy dołączyć w formie załączników wyliczenie i zestawienia ilości jednostek przedmiarowych robót podstawowych wskazujące sposób obliczeń pozycji przedmiarowych 2.3. Wykonawca na żądanie Zamawiającego będzie zobowiązany do wykonania aktualizacji kosztorysu inwestorskiego – do trzech razy jeżeli będzie taka potrzeba w terminie 7 dni od daty zlecenia przez nadleśnictwo w ramach otrzymanego wynagrodzenia za sporządzoną dokumentację. 3. Dokumentacja będzie przekazana w trzech egzemplarzach w wersji papierowej. Ponadto Wykonawca dostarczy dokumentację w wersji elektronicznej w formacie .pdf, formacie .dwg – dla części rysunkowej (zawierająca przynajmniej rysunki planu sytuacyjnego w układzie współrzędnych PUWG 1992) oraz .docx i .xlsx (dla części opisowej) na nośniku elektronicznym. Pozostałe informacje znajdują się w rozdziale 3. Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 237817-2025
Interne Kennung: SA.270.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa przepustów drogi leśnej nr 73 (nr inw. 220/140) wraz z zabezpieczeniem brzegów i skarp kaszycami w ramach projektu "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja"
Beschreibung: Zadanie dotyczy przebudowy podwójnego przepustu fi 150 i dwóch przepustów z kręgów betonowych na przepusty ramowe lub z rur HDPE drogi leśnej nr 73 (nr inw. 220/140) w leśnictwie Barnowiec wraz z wykonaniem zabezpieczenia przeciwerozyjnego skarp, brzegów i osuwisk kaszycami drewnianymi.
Interne Kennung: 03-16-2.1-01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Przebudowa przepustów drogi leśnej nr 3 (nr inw. 220/163) wraz z zabezpieczeniem brzegów i skarp kaszycami w ramach projektu "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja".
Beschreibung: Zadanie dotyczy przebudowy trzech przepustów z kręgów betonowych na przepusty ramowe lub z rur HDPE drogi leśnej nr 3 (nr inw. 220/163) w leśnictwie Królowa Górna wraz z wykonaniem zabezpieczenia przeciwerozyjnego skarp, brzegów i osuwisk kaszycami drewnianymi.
Interne Kennung: 03-16-2.1-02
Los: LOT-0003
Titel: Przebudowa przepustów drogi leśnej nr 1 (nr inw. 220/732) wraz z zabezpieczeniem brzegów i skarp kaszycami w ramach projektu "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja".
Beschreibung: Zadanie dotyczy przebudowy dwóch przepustów z kręgów betonowych na przepusty ramowe lub z rur HDPE drogi leśnej nr 1 (nr inw. 220/732) w leśnictwie Królowa Górna wraz z wykonaniem zabezpieczenia przeciwerozyjnego skarp, brzegów i osuwisk kaszycami drewnianymi.
Interne Kennung: 03-16-2.1-03
Los: LOT-0004
Titel: Przebudowa przepustów drogi leśnej nr 6 (nr inw. 220/146) wraz z zabezpieczeniem brzegów i skarp kaszycami w ramach projektu "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja".
Beschreibung: Zadanie dotyczy przebudowy pięciu przepustów z kręgów betonowych na przepusty ramowe lub z rur HDPE drogi leśnej nr 6 (nr inw. 220/146) w leśnictwie Bogusza wraz z wykonaniem zabezpieczenia przeciwerozyjnego skarp, brzegów i osuwisk kaszycami drewnianymi.
Interne Kennung: 03-16-2.1-04
Los: LOT-0005
Titel: Przebudowa przepustów drogi leśnej nr 66 (nr inw. 220/736) wraz z zabezpieczeniem brzegów i skarp kaszycami w ramach projektu "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja".
Beschreibung: Zadanie dotyczy przebudowy trzech przepustów z kręgów betonowych na przepusty ramowe lub z rur HDPE drogi leśnej nr 66 (nr inw. 220/736) w leśnictwie Feleczyn wraz z wykonaniem zabezpieczenia przeciwerozyjnego skarp, brzegów i osuwisk kaszycami drewnianymi.
Interne Kennung: 03-16-2.1-05