463536-2026 - Wettbewerb
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – 49/ZP/2026 Sukcesywna dostawa materiałów promocyjnych dla Uniwersytetu Łódzkiego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel49/ZP/2026 Sukcesywna dostawa materiałów promocyjnych dla Uniwersytetu Łódzkiego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego określonych w Części nr 1 – 7 zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ/umowy – Arkuszem asortymentowo-cenowym. Część nr 1 – Koszulki i polówki; Część nr 2 – Bluzy; Część nr 3 – Skarpety; Część nr 4 – Czapki z daszkiem; Część nr 5 – Torby i plecaki; Część nr 6 – Czapki i szaliki; Część nr 7 – Apaszki z jedwabiu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Art. 138 ust 2 pkt 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane dniu 1.12.2025 r., nr publikacji 2025/S 231-793938
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Koszulki i polówki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ/umowy – Arkuszem asortymentowo-cenowym. Część nr 1 – koszulki i polówki. Wykaz oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych, jakie zobowiązani są dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu określone zostały w 10 SWZ. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółki cywilne/konsorcja) określone zostały w pkt 11 SWZ. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z Wykonawcami zostały określone w pkt 12 SWZ. Forma składanych dokumentów i oświadczeń określona została w pkt 13 SWZ. Wszystkie niezbędne informacje do przygotowania oferty zostały określone w pkt 10, 11, 12, 13 SWZ. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu ofertowym. Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu Platformy Open Nexus pod adresem https://platformazakupowa.pl Szczegółowe informacje dotyczące realizacji umowy, w tym zmiany umowy zawarte są w Załączniku nr 5 do SWZ - projekcie umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18331000 T-Shirts, 18412200 Sporthemden
Optionen
Beschreibung der OptionenOpis opcji: Opis opcji: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji w odniesieniu do Części nr 1. Opcja nr 1 - Zamówienia opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ (Część nr 1) będą stanowić 100% wartości całości zamówienia (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto, w ramach opcji, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększania wartości umowy, przy czym maksymalne zwiększenie wartości umowy z tego wynikające nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasieobowiązywania umowy i w zależności od jego potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Opcja nr 2 – Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 6 miesięcy (Część nr 1), w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego lub kwota zamówienia podstawowego powiększona o wartość Opcji nr 1. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 1 - wartość umowy zwiększy się o maksymalnie 50% wartości umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 2 – przedłużona umowa będzie obowiązywała przez okres 6 miesięcy. Warunki zastosowania prawa opcji opisane zostały w Projekcie umowy, stanowiącym - Załącznik nr 5 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Bluzy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ/umowy – Arkuszem asortymentowo-cenowym. Część nr 2 – bluzy. Wykaz oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych, jakie zobowiązani są dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu określone zostały w 10 SWZ. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółki cywilne/konsorcja) określone zostały w pkt 11 SWZ. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z Wykonawcami zostały określone w pkt 12 SWZ. Forma składanych dokumentów i oświadczeń określona została w pkt 13 SWZ. Wszystkie niezbędne informacje do przygotowania oferty zostały określone w pkt 10, 11, 12, 13 SWZ. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu ofertowym. Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu Platformy Open Nexus pod adresem https://platformazakupowa.pl Szczegółowe informacje dotyczące realizacji umowy, w tym zmiany umowy zawarte są w Załączniku nr 5 do SWZ - projekcie umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung
Beschreibung der OptionenOpis opcji: Opis opcji: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji w odniesieniu do Części nr 2. Opcja nr 1 - Zamówienia opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ (Część nr 2) będą stanowić 100% wartości całości zamówienia (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto, w ramach opcji, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększania wartości umowy, przy czym maksymalne zwiększenie wartości umowy z tego wynikające nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasieobowiązywania umowy i w zależności od jego potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Opcja nr 2 – Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 6 miesięcy (Część nr 2), w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego lub kwota zamówienia podstawowego powiększona o wartość Opcji nr 1. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 1 - wartość umowy zwiększy się o maksymalnie 50% wartości umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 2 – przedłużona umowa będzie obowiązywała przez okres 6 miesięcy. Warunki zastosowania prawa opcji opisane zostały w Projekcie umowy, stanowiącym - Załącznik nr 5 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Skarpety
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ/umowy – Arkuszem asortymentowo-cenowym. Część nr 3 – skarpety. Wykaz oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych, jakie zobowiązani są dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu określone zostały w 10 SWZ. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółki cywilne/konsorcja) określone zostały w pkt 11 SWZ. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z Wykonawcami zostały określone w pkt 12 SWZ. Forma składanych dokumentów i oświadczeń określona została w pkt 13 SWZ. Wszystkie niezbędne informacje do przygotowania oferty zostały określone w pkt 10, 11, 12, 13 SWZ. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu ofertowym. Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu Platformy Open Nexus pod adresem https://platformazakupowa.pl Szczegółowe informacje dotyczące realizacji umowy, w tym zmiany umowy zawarte są w Załączniku nr 5 do SWZ - projekcie umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18317000 Socken
Beschreibung der OptionenOpis opcji: Opis opcji: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji w odniesieniu do Części nr 3. Opcja nr 1 - Zamówienia opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ (Część nr 3) będą stanowić 100% wartości całości zamówienia (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto, w ramach opcji, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększania wartości umowy, przy czym maksymalne zwiększenie wartości umowy z tego wynikające nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasieobowiązywania umowy i w zależności od jego potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Opcja nr 2 – Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 6 miesięcy (Część nr 3), w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego lub kwota zamówienia podstawowego powiększona o wartość Opcji nr 1. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 1 - wartość umowy zwiększy się o maksymalnie 50% wartości umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 2 – przedłużona umowa będzie obowiązywała przez okres 6 miesięcy. Warunki zastosowania prawa opcji opisane zostały w Projekcie umowy, stanowiącym - Załącznik nr 5 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Czapki z daszkiem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ/umowy – Arkuszem asortymentowo-cenowym. Część nr 4 – czapki z daszkiem. Wykaz oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych, jakie zobowiązani są dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu określone zostały w 10 SWZ. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółki cywilne/konsorcja) określone zostały w pkt 11 SWZ. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z Wykonawcami zostały określone w pkt 12 SWZ. Forma składanych dokumentów i oświadczeń określona została w pkt 13 SWZ. Wszystkie niezbędne informacje do przygotowania oferty zostały określone w pkt 10, 11, 12, 13 SWZ. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu ofertowym. Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu Platformy Open Nexus pod adresem https://platformazakupowa.pl Szczegółowe informacje dotyczące realizacji umowy, w tym zmiany umowy zawarte są w Załączniku nr 5 do SWZ - projekcie umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18443320 Feldmützen
Beschreibung der OptionenOpis opcji: Opis opcji: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji w odniesieniu do Części nr 4. Opcja nr 1 - Zamówienia opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ (Część nr 4) będą stanowić 100% wartości całości zamówienia (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto, w ramach opcji, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększania wartości umowy, przy czym maksymalne zwiększenie wartości umowy z tego wynikające nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasieobowiązywania umowy i w zależności od jego potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Opcja nr 2 – Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 6 miesięcy (Część nr 4), w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego lub kwota zamówienia podstawowego powiększona o wartość Opcji nr 1. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 1 - wartość umowy zwiększy się o maksymalnie 50% wartości umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 2 – przedłużona umowa będzie obowiązywała przez okres 6 miesięcy. Warunki zastosowania prawa opcji opisane zostały w Projekcie umowy, stanowiącym - Załącznik nr 5 do SWZ.
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Torby i plecaki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ/umowy – Arkuszem asortymentowo-cenowym. Część nr 5 – torby i plecaki. Wykaz oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych, jakie zobowiązani są dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu określone zostały w 10 SWZ. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółki cywilne/konsorcja) określone zostały w pkt 11 SWZ. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z Wykonawcami zostały określone w pkt 12 SWZ. Forma składanych dokumentów i oświadczeń określona została w pkt 13 SWZ. Wszystkie niezbędne informacje do przygotowania oferty zostały określone w pkt 10, 11, 12, 13 SWZ. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu ofertowym. Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu Platformy Open Nexus pod adresem https://platformazakupowa.pl Szczegółowe informacje dotyczące realizacji umowy, w tym zmiany umowy zawarte są w Załączniku nr 5 do SWZ - projekcie umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke, 18936000 Textilbeutel
Beschreibung der OptionenOpis opcji: Opis opcji: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji w odniesieniu do Części nr 5. Opcja nr 1 - Zamówienia opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ (Część nr 5) będą stanowić 100% wartości całości zamówienia (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto, w ramach opcji, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększania wartości umowy, przy czym maksymalne zwiększenie wartości umowy z tego wynikające nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasieobowiązywania umowy i w zależności od jego potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Opcja nr 2 – Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 6 miesięcy (Część nr 5), w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego lub kwota zamówienia podstawowego powiększona o wartość Opcji nr 1. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 1 - wartość umowy zwiększy się o maksymalnie 50% wartości umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 2 – przedłużona umowa będzie obowiązywała przez okres 6 miesięcy. Warunki zastosowania prawa opcji opisane zostały w Projekcie umowy, stanowiącym - Załącznik nr 5 do SWZ.
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Czapki i szaliki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ/umowy – Arkuszem asortymentowo-cenowym. Część nr 6 – czapki i szaliki. Wykaz oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych, jakie zobowiązani są dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu określone zostały w 10 SWZ. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółki cywilne/konsorcja) określone zostały w pkt 11 SWZ. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z Wykonawcami zostały określone w pkt 12 SWZ. Forma składanych dokumentów i oświadczeń określona została w pkt 13 SWZ. Wszystkie niezbędne informacje do przygotowania oferty zostały określone w pkt 10, 11, 12, 13 SWZ. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu ofertowym. Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu Platformy Open Nexus pod adresem https://platformazakupowa.pl Szczegółowe informacje dotyczące realizacji umowy, w tym zmiany umowy zawarte są w Załączniku nr 5 do SWZ - projekcie umowy.
Beschreibung der OptionenOpis opcji: Opis opcji: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji w odniesieniu do Części nr 6. Opcja nr 1 - Zamówienia opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ (Część nr 6) będą stanowić 100% wartości całości zamówienia (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto, w ramach opcji, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększania wartości umowy, przy czym maksymalne zwiększenie wartości umowy z tego wynikające nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasieobowiązywania umowy i w zależności od jego potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Opcja nr 2 – Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 6 miesięcy (Część nr 6), w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego lub kwota zamówienia podstawowego powiększona o wartość Opcji nr 1. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 1 - wartość umowy zwiększy się o maksymalnie 50% wartości umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 2 – przedłużona umowa będzie obowiązywała przez okres 6 miesięcy. Warunki zastosowania prawa opcji opisane zostały w Projekcie umowy, stanowiącym - Załącznik nr 5 do SWZ.
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Apaszki z jedwabiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ/umowy – Arkuszem asortymentowo-cenowym. Część nr 7 – apaszki z jedwabiu. Wykaz oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych, jakie zobowiązani są dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu określone zostały w 10 SWZ. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółki cywilne/konsorcja) określone zostały w pkt 11 SWZ. Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z Wykonawcami zostały określone w pkt 12 SWZ. Forma składanych dokumentów i oświadczeń określona została w pkt 13 SWZ. Wszystkie niezbędne informacje do przygotowania oferty zostały określone w pkt 10, 11, 12, 13 SWZ. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu ofertowym. Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu Platformy Open Nexus pod adresem https://platformazakupowa.pl Szczegółowe informacje dotyczące realizacji umowy, w tym zmiany umowy zawarte są w Załączniku nr 5 do SWZ - projekcie umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18420000 Bekleidungszubehör
Beschreibung der OptionenOpis opcji: Opis opcji: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji w odniesieniu do Części nr 7. Opcja nr 1 - Zamówienia opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ (Część nr 7) będą stanowić 100% wartości całości zamówienia (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto, w ramach opcji, Zamawiający przewiduje możliwość zwiększania wartości umowy, przy czym maksymalne zwiększenie wartości umowy z tego wynikające nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasieobowiązywania umowy i w zależności od jego potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Opcja nr 2 – Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 6 miesięcy (Część nr 7), w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego lub kwota zamówienia podstawowego powiększona o wartość Opcji nr 1. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach dostaw określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 1 - wartość umowy zwiększy się o maksymalnie 50% wartości umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji nr 2 – przedłużona umowa będzie obowiązywała przez okres 6 miesięcy. Warunki zastosowania prawa opcji opisane zostały w Projekcie umowy, stanowiącym - Załącznik nr 5 do SWZ.