See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vocht- en Schimmelexpert
Beschreibung: In 2016 is de Haagse aanpak vocht en schimmel vastgesteld (RIS296162). Deze loopt nog steeds. Deze aanpak is opgezet om schimmelproblemen in corporatiewoningen samen met de woningcorporaties aan te pakken. Hierin zijn verschillende afspraken tussen de gemeente, de GGD en woningcorporaties vastgelegd. De Haagse aanpak is een belangrijk middel om samen met de corporaties te werken aan het terugdringen van vocht- en schimmelproblemen.
Interne Kennung: DSO-24.144
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderzoeken in corporatiewoningen
Beschreibung: De inzet van een vocht- en schimmelexpert ten behoeve van de onderzoeken in corporatiewoningen
Los: LOT-0002
Titel: Onderzoeken in particuliere woningen (pilot)
Beschreibung: De inzet van een vocht- en schimmelexpert ten behoeve van particuliere woningen.