See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud IBA systemen
Beschreibung: Vanaf 1 januari 2005 is het ongezuiverd lozen van huishoudelijk afvalwater op oppervlaktewater in de bodem niet meer toegestaan. In verband hiermee heeft Waterschap Aa en Maas destijds met 7 gemeenten samenwerkingsovereenkomsten afgesloten voor de sanering van afvalwaterlozingen in het buitengebied. Op basis van deze samenwerkingsovereenkomsten zijn in de periode 2004-2006 ca. 150 IBA’s geplaatst binnen het beheersgebied van het waterschap. Op dit moment heeft het waterschap nog met 6 gemeenten een samenwerkingsovereenkomst. Deze 6 gemeenten zijn eigenaar van alle in het beheersgebied aanwezige IBA’s, met uitzondering van één IBA systeem dat in eigendom is van waterschap Aa en Maas. Het waterschap is op basis van de samenwerkingsovereenkomsten verantwoordelijk voor beheer, onderhoud en vervanging van onderdelen van de IBA’s. In de periode 2005-2025 zijn er in het gebied van Waterschap Aa en Maas diverse IBA’s verwijderd en enkelen bijgeplaatst. Huidige status is dat er 110 IBA’s in beheer en onderhoud zijn. De meeste IBA’s zijn ca. 20 jaar oud. Het huidige contract voor het onderhoud van de IBA-systemen loopt af op 28 februari 2026. Ook in de komende jaren dienen deze systemen in goede staat van onderhoud te blijven. Om hierin te voorzien, is het waterschap voornemens een raamovereenkomst aan te besteden voor het onderhoud van de IBA’s. Deze overeenkomst zal worden gesloten met één opdrachtnemer en uiterlijk ingaan op 1 maart 2026. De volgende werkzaamheden vallen onder de scope van de raamovereenkomst, maar zijn niet limitatief: - 2 keer per jaar inspecteren en preventief onderhouden van de IBA’s; - 1 keer per 3 jaar ruimen (leegpompen) van de IBA’s; - verzorgen van een 24/7 storingsdienst gedurende 365 dagen per jaar; - oplossen van alle storingen aan de aanwezige installaties; - resultaten van de uitgevoerde inspecties alsmede storingen en verrichte werkzaamheden digitaal verwerken in een onderhoudsmanagementsysteem. Onderdeel van de raamovereenkomst zijn alle benodigde materialen bij storingen en onderhoud. Ook de ruimingen tijdens of ten gevolge van storingen zijn onderdeel van de raamovereenkomst. Het onderhoud dient te worden uitgevoerd zoals omschreven in de beoordelingsrichtlijn voor het Kiwa procescertificaat voor kwaliteit gestuurd onderhoud aan kleine afvalwaterzuiveringsinstallaties voor huishoudelijk afvalwater (BRL-K14035). Zie de aanbestedingsdocumenten voor meer informatie over de werkzaamheden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000