2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van koelverse en dagverse groenten en fruit
Beschreibung: Deze opdracht is een raamovereenkomst voor het leveren van koelverse en dagverse groenten en fruit aan de keuken van het OPZ Geel voor een periode van 48 maanden. Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin art. 2, 20° van de Wet Overheidsopdrachten. De opdracht neemt de vorm aan van een raamovereenkomst in de zin van art. 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten – d.w.z. dat ze wordt uitgevoerd door middel van het plaatsen van op de raamovereenkomst gebaseerde opdrachten (‘bestellingen’) naargelang de werkelijke behoeften van de aanbestedende overheid. De raamovereenkomst wordt gegund aan één opdrachtnemer. In het kader van deze raamovereenkomst wordt elke bestelling als een afzonderlijke opdracht beschouwd, onafhankelijk van de uitvoering van de overige bestellingen. De leveringen hebben betrekking op de CPV-code: 03221000-6: Groenten 15330000-0: Verwerkte groenten en fruit 15300000-1: Groenten, fruit en aanverwante producten 15310000-4: Aardappelen en aardappelproducten De opdracht is niet opgedeeld in percelen. Leveringsplaats: Centrale keuken OPZ Geel – loskade B, op het adres Pas 228 te 2440 Geel. Gedurende de looptijd van de opdracht kan er een leverlocatie verdwijnen, toegevoegd of gewijzigd worden. Praktische afspraken worden in dat geval verder afgestemd met de opdrachtnemer. Er worden geen minimale afnames gegarandeerd. De kandidaat wordt erop gewezen dat alle in de opdrachtdocumenten vermelde hoeveelheden vermoedelijke hoeveelheden zijn en slechts bij wijze van inlichtingen worden verstrekt. Er is dus GEEN verbintenis vanwege de aanbestedende overheid voor de af te nemen hoeveelheden. De maximale waarde van de opdracht (over de ganse looptijd en onverminderd de toepassing van art. 38 e.v. van het KB uitvoering) wordt bepaald op 1.100.000 EUR excl. BTW. De aanbestedende overheid wijst de kandidaten erop dat bij de bepaling van de vermelde maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomst, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle opdrachten die binnen de raamovereenkomst kunnen worden geplaatst heen. Om de omvang van de opdracht te kunnen controleren, zullen de uitgaven binnen de raamovereenkomst worden gemonitord en zullen indien nodig maatregelen worden genomen om te voorkomen dat de maximale waarde van de opdracht zou worden overschreden. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de opdrachtnemer geen exclusiviteitrecht. Er kunnen gedurende de looptijd van de overeenkomst prestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, uitgevoerd worden door andere leveranciers. De opdrachtnemer kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding.
Interne Kennung: PPP18I-78/5082/2025/051
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/051_1
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse