2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak en glasbewassing
Beschreibung: De opdracht wordt uitgezet in 2 percelen. Perceel 1 betreft het uitvoeren van dagelijkse schoonmaak op de diverse locaties van Waterschap De Dommel. En het periodiek wassen van het glas op de diverse locaties van Waterschap De Dommel. Perceel 2 betreft de schoonmaak van gemalen & loodsen/werkplaatsen op diverse locaties van Waterschap De Dommel. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 397279
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Perceel 1 betreft het uitvoeren van dagelijkse schoonmaak op de diverse locaties van Waterschap De Dommel. En het periodiek wassen van het glas op de diverse locaties van Waterschap De Dommel. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor de maximale duur van acht (8) jaar, te weten een vaste, initiële periode van vier (4) jaar, waarvan voor perceel 1 het eerste jaar geldt als proeftijd, met de mogelijkheid tot verlenging door de Opdrachtgever tot viermaal (4x) een (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Schoonmaak gemalen & loodsen/werkplaatsen
Beschreibung: Perceel 2 betreft de schoonmaak van gemalen & loodsen/werkplaatsen op diverse locaties van Waterschap De Dommel. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung