See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie prac serwisowych, remontów planowanych i nieplanowanych oraz ulepszeń na urządzeniach ALUP, Atlas Copco, Marani uczestniczących w procesie przygotowania sprężonego powietrza na instalacjach zamontowanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku
Beschreibung: Wykonywanie prac serwisowych, remontów planowanych i nieplanowanych oraz ulepszeń na urządzeniach ALUP, Atlas Copco, Marani uczestniczących w procesie przygotowania sprężonego powietrza na instalacjach zamontowanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku
Vorherige Bekanntmachung: 269060-2026
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZR/00068/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie przeglądów, prac serwisowych, remontów planowych i nieplanowych oraz ulepszeń na urządzeniach producenta ALUP uczestniczących w procesie przygotowania sprężonego powietrza na instalacjach zamontowanych w PGE EC S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku (EC Gdańsk)
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów, prac serwisowych, remontów planowych i nieplanowych oraz ulepszeń na urządzeniach producenta ALUP uczestniczących w procesie przygotowania sprężonego powietrza na instalacjach zamontowanych w PGE EC S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku (EC Gdańsk)
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZR/00068/2026 - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie przeglądów, prac serwisowych, remontów planowych i nieplanowych oraz ulepszeń na urządzeniach producenta ATLAS COPCO uczestniczących w procesie przygotowania sprężonego powietrza na instalacjach zamontowanych w PGE EC S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku (EC Gdynia)
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów, prac serwisowych, remontów planowych i nieplanowych oraz ulepszeń na urządzeniach producenta ATLAS COPCO uczestniczących w procesie przygotowania sprężonego powietrza na instalacjach zamontowanych w PGE EC S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku (EC Gdynia)
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZR/00068/2026 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie przeglądów, prac serwisowych, remontów planowych i nieplanowych oraz ulepszeń na urządzeniach producenta MARANI uczestniczących w procesie przygotowania sprężonego powietrza na instalacjach zamontowanych w PGE EC S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku (EC Gdańsk)
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów, prac serwisowych, remontów planowych i nieplanowych oraz ulepszeń na urządzeniach producenta MARANI uczestniczących w procesie przygotowania sprężonego powietrza na instalacjach zamontowanych w PGE EC S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku (EC Gdańsk)
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZR/00068/2026 - część 3