See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opleveren decor extern atelier
Beschreibung: Dagelijks komen er eigen VRT-producties op het scherm. Naast eigen VRT-middelen doet VRT beroep op de externe markt voor de aanmaak en installatie van decors op basis van een bestaand VRT-ontwerp. Deze procedure heeft tot doel een raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers af te sluiten. Bij een concrete behoefte wordt binnen deze raamovereenkomst een minicompetitie georganiseerd. De raamovereenkomst beoogt een portefeuille van geschikte partijen op te bouwen die in aanmerking komen voor opdrachten voor de aanmaak van decors in externe ateliers inclusief levering en plaatsing in een set. Tijdens de looptijd ontvangen de geselecteerde partijen communicatie over de specifieke opdrachten die onder dit lot vallen. Deelname aan een minicompetitie is niet verplicht. Gelet op de uiteenlopende aard, omvang en complexiteit van de opdrachten binnen deze raamovereenkomst, wordt de opdracht opgesplitst in meerdere percelen. De decorbouwopdrachten kunnen variëren van beperkte decorelementen of eenvoudige studio-inrichtingen tot volledige, grootschalige en technisch complexe decors. Niet elke marktdeelnemer beschikt over dezelfde productiecapaciteit, technische expertise, logistieke middelen of projectorganisatie om elk type opdracht op een kwalitatieve en betrouwbare wijze uit te voeren. Door de opdracht op te splitsen in percelen op basis van schaal, complexiteit en vereiste capaciteit, beoogt de aanbestedende overheid de mededinging te bevorderen, de toegang voor gespecialiseerde ondernemingen te verruimen en tegelijk te verzekeren dat elke concrete opdracht binnen de raamovereenkomst wordt voorgelegd aan ondernemers die over de passende capaciteit en expertise beschikken.
Interne Kennung: 2025/OO/921
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39298500 Ziergegenstände
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kleine decorbouw en losse decorelementen
Beschreibung: Dit perceel omvat opdrachten met een beperkte omvang en beperkte complexiteit, waarbij de decorbouw hoofdzakelijk bestaat uit afzonderlijke elementen of beperkte studio-inrichtingen. Denk bijvoorbeeld aan desks, wanden, panelen, sokkels, achtergrondelementen, kleine tijdelijke opstellingen, eenvoudige presentatiesets of beperkte aanpassingen aan bestaande decors. Dit perceel is bedoeld voor decorbouwers die snel, flexibel en kwalitatief kleine tot middelgrote opdrachten kunnen uitvoeren, zonder dat daarvoor noodzakelijk een grote productiecapaciteit, uitgebreide projectorganisatie of complexe technische coördinatie vereist is.
Interne Kennung: 01
Haupteinstufung (cpv): 39298900 Diverse Dekorationsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Middelgrote decorbouw en volledige studio-inrichtingen
Beschreibung: Dit perceel omvat opdrachten waarbij een volledig decor of een substantieel deel van een decor moet worden ontworpen, geproduceerd, afgewerkt, vervoerd en geplaatst. Het gaat om opdrachten met een duidelijke projectmatige aanpak, maar zonder uitzonderlijk hoge technische of logistieke complexiteit. Hieronder kunnen onder meer middelgrote studiopresentaties, volledige sets voor recurrente programma's, grotere interview- of debatsettings, modulaire decors of decors met meerdere bouwkundige en visuele componenten vallen.
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0003
Titel: Grote, complexe en technisch geïntegreerde decorbouw
Beschreibung: Dit perceel omvat opdrachten met een grote schaal, hoge complexiteit of aanzienlijke technische, logistieke of organisatorische vereisten. Het gaat bijvoorbeeld om grote studiovloeren, omvangrijke decors, decors met complexe constructies, geïntegreerde technieken, hoge afwerkingsgraad, strakke productietimings of intensieve coördinatie met onder meer regie, licht, camera, productie, veiligheid en facilitaire diensten. Dit perceel vereist doorgaans een decorbouwer met ruime capaciteit, voldoende projectleiding, technische knowhow, productieplanning, kwaliteitscontrole en ervaring met complexe audiovisuele of broadcastomgevingen.
Interne Kennung: 03