2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie utrzymania w ciągłej sprawności technicznej sprzętu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce użytkowania urządzeń określaj załącznik nr 1a do niniejszej specyfikacji. Utrzymanie w ruchu obejmuje: • czynności konserwacyjne, • przeglądy dopuszczające urządzenie do eksploatacji (w tym bezpieczeństwa p/porażeniowego urządzeń elektrycznych i elektronicznych), • naprawy bieżące, • wzorcowanie aparatów do mierzenia ciśnienia, • wydawanie orzeczeń i opinii technicznych na temat powierzonego sprzętu,
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/61/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego. Rodzaj, ilość i miejsce użytkowania urządzeń określaj załącznik nr 1a do niniejszej specyfikacji. Utrzymanie w ruchu obejmuje: • czynności konserwacyjne, • przeglądy dopuszczające urządzenie do eksploatacji (w tym bezpieczeństwa p/porażeniowego urządzeń elektrycznych i elektronicznych), • naprawy bieżące, • wzorcowanie aparatów do mierzenia ciśnienia, • wydawanie orzeczeń i opinii technicznych na temat powierzonego sprzętu