463643-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Uitgebreide brandverzekering Gemeente Borne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitgebreide brandverzekering Gemeente Borne
BeschreibungDe uitgebreide brandverzekering van Gemeente Borne vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt Gemeente Borne bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 160.000.000
Interne Kennung2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenConform Bestek