463652-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – Wykonanie, dostawa, wniesienie oraz montaż wyposażenia meblowego i sprzętowego wraz z podłączeniem do wszystkich instalacji dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii z oddziałem rehabilitacji neurologicznej na podstawie projektu aranżacji - Zadanie nr 91669 Nadbudowa budynku głównego Szpitala – etap II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie, dostawa, wniesienie oraz montaż wyposażenia meblowego i sprzętowego wraz z podłączeniem do wszystkich instalacji dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii z oddziałem rehabilitacji neurologicznej na podstawie projektu aranżacji - Zadanie nr 91669 Nadbudowa budynku głównego Szpitala – etap II.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa, wniesienie oraz montaż wyposażenia meblowego i sprzętowego wraz z podłączeniem do wszystkich instalacji dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii z oddziałem rehabilitacji neurologicznej na podstawie projektu aranżacji ”- Zadanie nr 91669 Nadbudowa budynku głównego Szpitala – etap II zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załączniki nr 1, 1.1 - 1.2 do SWZ, oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungDZP/PN/47/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp w związku z art. 138 ust. 1 wyznaczy termin składania ofert nie krótszy niż 15dni. Skrócenie terminu składania ofert następuje w wyniku wysłania w dniu 10.01.2024 r. wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Nr ogłoszenia Dz.U. S:36/2025 115881-2025 z dn. 20.02.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 39130000 Büromöbel, 39330000 Desinfektionsausrüstung, 39700000 Haushaltsgeräte, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39100000 Möbel, 39516000 Innenausstattungsartikel, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39112000 Stühle, 39121200 Tische, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39711362 Mikrowellengeräte, 44112300 Trennwerk, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39711130 Kühlschränke, 42513200 Kühlvorrichtungen, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 44619000 Sonstige Behälter, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungCzęść Nr 1
Haupteinstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39700000 Haushaltsgeräte, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39100000 Möbel, 39516000 Innenausstattungsartikel, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39112000 Stühle, 39121200 Tische, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39711362 Mikrowellengeräte, 44112300 Trennwerk, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39711130 Kühlschränke, 42513200 Kühlvorrichtungen, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 44619000 Sonstige Behälter, 45421153 Installation von Einbaumöbeln