463677-2025 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Dostawa 20 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich, niskoemisyjnych, 12 m, klasy maxi, jednej marki, zasilanych sprężonym gazem ziemnym CNG dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Radomiu Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 20 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich, niskoemisyjnych, 12 m, klasy maxi, jednej marki, zasilanych sprężonym gazem ziemnym CNG dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Radomiu Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: - dostawę 20 sztuk autobusów miejskich fabrycznie nowych, tj. wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed dostawą, nieeksploatowanych, nierejestrowanych wcześniej, niskopodłogowych, jednej marki, nieużywanych do jazd testowych, prezentacyjnych i badań, za wyjątkiem testów będących normalnych etapem produkcji i kontroli pojazdów, zasilanych sprężonym gazem ziemnym CNG wraz z wyposażeniem dodatkowym i w komplementacji zgodnej z wymaganiami Zamawiającego oraz przeprowadzenie szkoleń pracowników, określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZB/DT/79/2025/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 20 sztuk autobusów miejskich, niskoemisyjnych, fabrycznie nowych, 12 m, klasy maxi, jednej marki, zasilanych sprężonym gazem ziemnym CNG dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Radomiu Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: dostawę 20 sztuk autobusów miejskich fabrycznie nowych, tj. wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed dostawą, nieeksploatowanych, nierejestrowanych wcześniej, niskopodłogowych, jednej marki, nieużywanych do jazd testowych, prezentacyjnych i badań, za wyjątkiem testów będących normalnych etapem produkcji i kontroli pojazdów, zasilanych sprężonym gazem ziemnym CNG wraz z wyposażeniem dodatkowym i w komplementacji zgodnej z wymaganiami Zamawiającego oraz przeprowadzenie szkoleń pracowników, określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. - Dostawa 10 sztuk Autobusów, a także realizacja szkoleń dla pracowników Zamawiającego w zakresie wymaganym do obsługi i eksploatacji Autobusów – w okresie między 18 a 23 dniem miesiąca października 2026 r.; - Dostawa 10 sztuk Autobusów – a także realizacja szkoleń dla pracowników Zamawiającego w zakresie wymaganym do obsługi i eksploatacji Autobusów, w okresie między 18 a 23 dniem miesiąca listopada 2026 r.;