2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení výkonu a modernizace krokové, ohřívací pece P1500
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zvýšení výkonu krokové ohřívací pece a tím docílení zkrácení doby ohřevu bram a současně modernizovat a optimalizovat celý proces ohřevu bram s výhledem na budoucí možnou teplou vsázku z elektrické obloukové pece. Dále je předmětem zakázky prodloužení životnosti vyzdívek a izolací pece a snížení teplených ztrát poškozených míst.
Interne Kennung: 4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42300000 Industrie- oder Laboratoriumsbrennöfen, Veraschungsöfen und Öfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42310000 Brenner
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1