See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM, nr DZPUCK.262.224.2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM w podziale na części: Część 1 – stacje robocze w ilości 240 sztuk, Część 2 – monitory w ilości 240 sztuk, wraz ze wsparciem technicznym i serwisem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 2a i 2b do SWZ - Formularz Parametrów Technicznych, Część 1 i 2.
Vorherige Bekanntmachung: 785229-2025
Interne Kennung: DZPUCK.262.224.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został ustalony na mocy art. 138 ust. 2 Pzp, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynikająca z faktu, iż niezbędna jest pilna wymiana komputerów u pracowników UCKWUM oraz konieczność doposażenia dla nowo zatrudnionych osób. Ze względu m.in. na zakończenie wsparcia dla Windows 10, Zamawiający musi pilnie wymienić dużą skalę komputerów. Priorytetem jest też poprawa bezpieczeństwa cybernetycznego oraz jakości pracy w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym WUM. Dodatkowo, wraz z coraz większym wdrożeniem e-dokumentacji pacjenta, rosną potrzeby na nowe stanowiska pracy z dostępem do systemu medycznego, do którego obsługi niezbędny jest odpowiedni sprzęt.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Część 1 – stacje robocze w ilości 240 sztuk, wraz ze wsparciem technicznym i serwisem.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: Część 2 – monitory w ilości 240 sztuk, wraz ze wsparciem technicznym i serwisem.
Interne Kennung: 2