2. Verfahren
Verfahren
Titel: A04.84.2024 Verkeersleerkrachten
Beschreibung: Samenwerkingsorgaan Holland Rijnland voert projecten uit op het gebied van gedragsbeïnvloeding van verkeersdeelnemers. Een groot en belangrijk project hiervan is het programma School op Seef op de basisscholen. Om scholen met dit programma op weg te helpen en te begeleiden, worden er verkeersleerkrachten ingeschakeld. Dit zijn coaches die de school voor een bepaalde tijd ondersteunen en adviseren bij het uitvoeren en organiseren van praktische verkeerslessen. Samenwerkingsorgaan Holland Rijnland wil graag voor 2,7 fte verkeersleerkrachten inhuren voor de jaren 2025-2027. 2,7 fte
Interne Kennung: A04.84.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1