463814-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Servicii suport pentru Sistemul de Registratura Electronica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii suport pentru Sistemul de Registratura Electronica
Beschreibung: “Servicii suport Registratura electronica” conform caietului de sarcini Procedura se va încheia cu încheierea unui acord-cadru de servicii valabil 48 luni de la semnarea lui. -Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. -Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile.
Interne Kennung: 4288306_2026_PAAPD1627787
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Acord-cadru pe patru ani de “Servicii suport Registratura electronica” conform caietului de sarcini Denumirea si Cantitatea “Servicii suport Registratura electronica” minim 6 luni – maxim 48 luni Valoare estimata a acordului-cadru este 2352384.00 lei. Se estimeaza ca se vor incheia 5 contracte subsecvente, cel mai mic contract subsecvent are valoarea estimata de 294048.00 lei iar cel mai mare contract subsecvent are valoarea estimata de 588096.00 lei.
Interne Kennung: 1