2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Aanschaf woonwagens gemeente Nuenen
Beschreibung: Deze marktconsultatie heeft als doel te achterhalen of er marktpartijen zijn die tien traditionele woonwagens kunnen leveren, conform de technische specificaties zoals beschreven in het bijgevoegde Programma van Eisen. Daarnaast is deze marktconsultatie bedoeld als een informatie-uitwisseling met belanghebbende partijen ter voorbereiding op een mogelijke aanbesteding. Dit is dus geen aanbesteding van een overheidsopdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude