See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do obiektów Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Beschreibung: – zad. nr 1: dostawa energii cieplnej dla potrzeb centralnego ogrzewania (c.o.= 1,4 MW), ciepłej wody użytkowej (c.w.u.= 0,5 MW) oraz ciepła technologicznego (0,8 MW) – obiekty Szpitala przy ul. Monte Cassino 18 w Przemyślu; – zad. nr 2: dostawa energii cieplnej dla potrzeb centralnego ogrzewania (c.o.= 0,1559 MW), ciepłej wody użytkowej (c.w.u.= 0,04 MW) – obiekty Szpitala przy ul. Rogozińskiego 30 w Przemyślu; – zad. nr 3: dostawa energii cieplnej dla potrzeb centralnego ogrzewania (c.o.= 0,32 MW), ciepłej wody użytkowej (c.w.u.= 0,1279 MW) – obiekty Szpitala przy ul. Sportowa 6 w Przemyślu.
Interne Kennung: DZP/2/WR/2023
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii cieplnej -1
Beschreibung: zad. nr 1: dostawa energii cieplnej dla potrzeb centralnego ogrzewania (c.o.= 1,4 MW), ciepłej wody użytkowej (c.w.u.= 0,5 MW) oraz ciepła technologicznego (0,8 MW) obiekty Szpitala przy ul. Monte Cassino 18 w Przemyślu;
Interne Kennung: DZP/1/WR/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii cieplnej -2
Beschreibung: – zad. nr 2: dostawa energii cieplnej dla potrzeb centralnego ogrzewania (c.o.= 0,1559 MW), ciepłej wody użytkowej (c.w.u.= 0,04 MW) obiekty Szpitala przy ul. Rogozińskiego 30 w Przemyślu;
Interne Kennung: DZP/1/WR/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa energii cieplnej -3
Beschreibung: – zad. nr 3: dostawa energii cieplnej dla potrzeb centralnego ogrzewania (c.o.= 0,32 MW), ciepłej wody użytkowej (c.w.u.= 0,1279 MW) obiekty Szpitala przy ul. Sportowa 6 w Przemyślu.
Interne Kennung: DZP/1/WR/2026-3