2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa asysty bazy danych ORACLE i serwerów ODA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa asysty bazy danych ORACLE i serwerów ODA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony w projektowanych postanowieniach umowy stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2B do SWZ
Interne Kennung: DZP.242.255.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 - 1 zadanie
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji