2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE TABLIC SYSTEMU DYNAMICZNEJ INFORMACJI PASAŻERSKIEJ NA TERENIE MIASTA JELENIA GÓRA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 40 sztuk Tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej na terenie Miasta Jelenia Góra, w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego, wraz z wykonaniem robót towarzyszących obejmujących budowę fundamentów oraz wykonanie przyłączy elektroenergetycznych niezbędnych do ich funkcjonowania. Zamówienie podzielone jest na cztery (4) Etapy: 1) Etap I – opracowanie dokumentacji projektowej pod montaż 21 Tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej w oparciu o niniejszy opis przedmiotu zamówienia oraz w oparciu o warunki przyłączeniowe (Załącznik nr 4 do Tomu III SWZ) wraz z uzyskaniem wymaganych prawem opinii, uzgodnień i decyzji (w tym uzgodnienia z konserwatorem zabytków – o ile będą wymagane) koniecznych do prawidłowego wykonania dokumentacji projektowej i przystąpienia do realizacji zadania. 2) Etap II – wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem 21 szt. fabrycznie nowych Tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej. Zakres rzeczowy Etapu II obejmuje: a) budowę fundamentów pod Tablice Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, b) wykonanie przyłączy elektroenergetycznych, c) ułożenie niezbędnego okablowania zasilającego w przygotowanej infrastrukturze podziemnej, d) odtworzenie nawierzchni w miejscach prowadzenia prac do stanu pierwotnego (m.in. nawierzchnie bitumiczne, kostka brukowa, tereny zielone), e) dostawę montaż i uruchomienie 21 szt. fabrycznie nowych Tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej. Szczegółowy opis Tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (SDIP) stanowi Załącznik nr 1 do Tomu III SWZ. f) przeprowadzenie instruktażu 4 osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie instalacji, konfiguracji i obsługi Tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej niezbędnego do prawidłowego ich użytkowania. Etap III – zakres rzeczowy Etapu III obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie 6 szt. fabrycznie nowych Tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej wraz z dostawą 6 szt. fabrycznie nowych prefabrykowanych fundamentów w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Miasta Jelenia Góra w oparciu o niniejszy opis przedmiotu zamówienia. Etap IV – zakres rzeczowy Etapu IV obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie 13 szt. fabrycznie nowych Tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (zgodnie z pkt IV na węzłach przesiadkowych w Jeleniej Górze przy: - ul. Podchorążych, - Al. Jana Pawła II - przystanek Dworzec Autobusowy 02, - Al. Jana Pawła II - przystanek Dworzec Autobusowy 01, - ul. Podgórzyńska, - ul. Krakowska, - ul. Czarnoleska, - ul. Karola Miarki, - ul. Kiepury; działki, - ul. Kilara; działki, - ul. Wróblewskiego, - ul. Goduszyńska, - ul. Trzcińska, - ul. Wita Stwosza. Szczegółowy opis Tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (SDIP) stanowi Załącznik nr 1 do Tomu III SWZ. Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Zrównoważona mobilność miejska w Aglomeracji Jeleniogórskiej”. Zadanie dofinansowane jest w ramach projektu nr FENX.03.01-IP.02-0021/24 pn.: „Zrównoważona mobilność miejska w Aglomeracji Jeleniogórskiej” dofinansowanego z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 w ramach działania FENX.03.01 Transport miejski priorytet FENX.03 Transport miejski. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia”, w tym w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.46.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813100 Elektronische Anzeigetafeln, 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71325000 Planung von Fundamenten, 45314300 Kabelinfrastruktur, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001