See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa przewozowa uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach. 1. przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części: a) część 1 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie maksymalnie 15 osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkół Specjalnych w Czeladzi ul. Szpitalna 85 i do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Będzinie ul. 11-go Listopada 7 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach. b) część 2 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie maksymalnie 30 osób niepełnosprawnych (2 osoby na wózkach inwalidzkich) zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej ul. Swobodna 59 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach. c) część 3 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie maksymalnie 15 osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących w Katowicach, ul. Grażyńskiego 17 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach. d) część 4 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie maksymalnie 20 osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu, ul. Jedności 7, Szkoły Podstawowej Nr 18 w Sosnowcu ul. Przyjaciół Żołnierza 1 oraz do Przedszkola Miejskiego Nr 55 w Sosnowcu ul. Akacjowa 81 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach. e) część 5 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 85 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 30 w Sosnowcu, ul. Sucha 21 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach. f) część 6 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 20 dzieci przedszkolnych i szkolnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 11 w Sosnowcu, ul. Skwerowa 21 oraz ich odwożenie po zakończonych zajęciach. g) część 7 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 40 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 w Sosnowcu, ul. Franciszkańska 5a oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach. h) część 8 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 12 uczniów niepełnosprawnych (dzieci na wózkach inwalidzkich) zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 Sosnowcu, ul. Franciszkańska 5a oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach. i) część 9 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 56 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4, ul. Franciszkańska 5a w Sosnowcu oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach. j) część 10 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 22 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec (w tym 2 dzieci na wózkach inwalidzkich) do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Sosnowcu, ul. Bohaterów Monte Cassino 43 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach. k) część 11 – Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 150 uczniów (w tym 11 uczniów przedszkolnych) do Szkoły Podstawowej nr 21 w Sosnowcu, ul. Zawodzie 34 z dzielnicy Bór oraz ich odwożenie po zajęciach (pętla autobusowa przy ul. Długiej). 2. Przewóz będzie odbywał się w ramach przewozów regularnych w rozumieniu art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1539, ze zmianami). 3. Przewozy dzieci mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu sprawnymi technicznie i posiadającymi aktualne przeglądy techniczne, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j.Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, ze zmianami) i innych przepisach związanych z przewozem osób. 4. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 5. Zamówienie podstawowe jak i zamówienie opcjonalne obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30 września 2026 roku. 6. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 7. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 8. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 9. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. 10. Zamawiający poinformuje na piśmie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem. 11. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: WZP.C.271.1.59.2025.AT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie maksymalnie 15 osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkół Specjalnych w Czeladzi ul. Szpitalna 85 i do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Będzinie ul. 11-go Listopada 7 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach.
Beschreibung: 1. Przewóz będzie odbywał się w ramach przewozów regularnych w rozumieniu art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1539, ze zmianami). 2. Przewozy dzieci mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu sprawnymi technicznie i posiadającymi aktualne przeglądy techniczne, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j.Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, ze zmianami) i innych przepisach związanych z przewozem osób. 3. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 4. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach zamówienia podstawowego - 11183 km. 5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie podstawowe jak i zamówienie opcjonalne obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30 września 2026 roku. 2. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający poinformuje na piśmie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem. 7. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach w ramach prawa opcji - 3074 km.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie maksymalnie 30 osób niepełnosprawnych (2 osoby na wózkach inwalidzkich) zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej ul. Swobodna 59 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach.
Beschreibung: 1. Przewóz będzie odbywał się w ramach przewozów regularnych w rozumieniu art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1539, ze zmianami). 2. Przewozy dzieci mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu sprawnymi technicznie i posiadającymi aktualne przeglądy techniczne, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j.Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, ze zmianami) i innych przepisach związanych z przewozem osób. 3. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 4. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach zamówienia podstawowego - 23210 km 5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie podstawowe jak i zamówienie opcjonalne obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30 września 2026 roku. 2. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający poinformuje na piśmie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem. 7. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach w ramach prawa opcji - 6380 km.
Los: LOT-0003
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie maksymalnie 15 osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących w Katowicach, ul. Grażyńskiego 17 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach.
Beschreibung: 1. Przewóz będzie odbywał się w ramach przewozów regularnych w rozumieniu art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1539, ze zmianami). 2. Przewozy dzieci mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu sprawnymi technicznie i posiadającymi aktualne przeglądy techniczne, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j.Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, ze zmianami) i innych przepisach związanych z przewozem osób. 3. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 4. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach zamówienia podstawowego - 12660 km. 5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie podstawowe jak i zamówienie opcjonalne obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30 września 2026 roku. 2. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający poinformuje na piśmie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem. 7. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach w ramach prawa opcji - 3480 km.
Los: LOT-0004
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie maksymalnie 20 osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu, ul. Jedności 7, Szkoły Podstawowej Nr 18 w Sosnowcu ul. Przyjaciół Żołnierza 1 oraz do Przedszkola Miejskiego Nr 55 w Sosnowcu ul. Akacjowa 81 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach.
Beschreibung: 1. Przewóz będzie odbywał się w ramach przewozów regularnych w rozumieniu art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1539, ze zmianami). 2. Przewozy dzieci mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu sprawnymi technicznie i posiadającymi aktualne przeglądy techniczne, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j.Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, ze zmianami) i innych przepisach związanych z przewozem osób. 3. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 4. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach zamówienia podstawowego - 17085 km. 5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 4
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie podstawowe jak i zamówienie opcjonalne obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30 września 2026 roku. 2. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający poinformuje na piśmie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem. 7. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach w ramach prawa opcji - 4450 km.
Los: LOT-0005
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 85 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 30 w Sosnowcu, ul. Sucha 21 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach.
Beschreibung: 1. Przewóz będzie odbywał się w ramach przewozów regularnych w rozumieniu art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1539, ze zmianami). 2. Przewozy dzieci mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu sprawnymi technicznie i posiadającymi aktualne przeglądy techniczne, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j.Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, ze zmianami) i innych przepisach związanych z przewozem osób. 3. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 4. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach zamówienia podstawowego - 46420 km. 5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 5
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie podstawowe jak i zamówienie opcjonalne obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30 września 2026 roku. 2. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający poinformuje na piśmie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem. 7. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach w ramach prawa opcji - 12760 km.
Los: LOT-0006
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 20 dzieci przedszkolnych i szkolnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 11 w Sosnowcu, ul. Skwerowa 21 oraz ich odwożenie po zakończonych zajęciach.
Beschreibung: 1. Przewóz będzie odbywał się w ramach przewozów regularnych w rozumieniu art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1539, ze zmianami). 2. Przewozy dzieci mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu sprawnymi technicznie i posiadającymi aktualne przeglądy techniczne, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j.Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, ze zmianami) i innych przepisach związanych z przewozem osób. 3. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 4. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach zamówienia podstawowego - 5480 km. 5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 6
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie podstawowe jak i zamówienie opcjonalne obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30 września 2026 roku. 2. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający poinformuje na piśmie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem. 7. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach w ramach prawa opcji - 1260 km.
Los: LOT-0007
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 40 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 w Sosnowcu, ul. Franciszkańska 5a oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach.
Beschreibung: 1. Przewóz będzie odbywał się w ramach przewozów regularnych w rozumieniu art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1539, ze zmianami). 2. Przewozy dzieci mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu sprawnymi technicznie i posiadającymi aktualne przeglądy techniczne, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j.Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, ze zmianami) i innych przepisach związanych z przewozem osób. 3. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 4. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach zamówienia podstawowego - 17935 km. 5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 7
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie podstawowe jak i zamówienie opcjonalne obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30 września 2026 roku. 2. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający poinformuje na piśmie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem. 7. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach w ramach prawa opcji - 4930 km.
Los: LOT-0008
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 12 uczniów niepełnosprawnych (dzieci na wózkach inwalidzkich) zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 Sosnowcu, ul. Franciszkańska 5a oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach.
Beschreibung: 1. Przewóz będzie odbywał się w ramach przewozów regularnych w rozumieniu art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1539, ze zmianami). 2. Przewozy dzieci mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu sprawnymi technicznie i posiadającymi aktualne przeglądy techniczne, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j.Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, ze zmianami) i innych przepisach związanych z przewozem osób. 3. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 4. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach zamówienia podstawowego - 22155 km. 5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 8
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie podstawowe jak i zamówienie opcjonalne obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30 września 2026 roku. 2. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający poinformuje na piśmie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem. 7. Łączna ilość kilometrów przewozu przewidziana w ramach w ramach prawa opcji - 6090 km.
Los: LOT-0009
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 56 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4, ul. Franciszkańska 5a w Sosnowcu oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach.
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 22 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Sosnowiec (w tym 2 dzieci na wózkach inwalidzkich) do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Sosnowcu, ul. Bohaterów Monte Cassino 43 oraz ich odwóz po zakończonych zajęciach.
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: Usługa przewozowa, polegająca na dowozie około 150 uczniów (w tym 11 uczniów przedszkolnych) do Szkoły Podstawowej nr 21 w Sosnowcu, ul. Zawodzie 34 z dzielnicy Bór oraz ich odwożenie po zajęciach (pętla autobusowa przy ul. Długiej).
Beschreibung: 1. Przewóz będzie odbywał się w ramach przewozów regularnych w rozumieniu art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1539, ze zmianami). 2. Przewozy dzieci mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu sprawnymi technicznie i posiadającymi aktualne przeglądy techniczne, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j.Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, ze zmianami) i innych przepisach związanych z przewozem osób. 3. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: - podstawowym, - opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji. 4. Łączna ilość dniówek przewozu przewidziana w ramach zamówienia podstawowego - 274 dniówki. 5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 11
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie podstawowe jak i zamówienie opcjonalne obejmuje usługę przewozową uczniów z terenu Miasta Sosnowca do placówek oświatowych w Sosnowcu, Czeladzi, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30 września 2026 roku. 2. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający poinformuje na piśmie Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji z minimum 7 – dniowym wyprzedzeniem. 7. Łączna ilość dniówek przewozu przewidziana w ramach w ramach prawa opcji - 63 dniówki.