2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 425169-2026
Interne Kennung: F.271.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ