463926-2025 - Ergebnis
Tschechien – Software-Unterstützung – Rozvoj a údržba Informačního systému (IS) registru územní identifikace, adres a nemovitostí, IS územní identifikace a IS veřejného dálkového přístupu v letech 2024 – 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj a údržba Informačního systému (IS) registru územní identifikace, adres a nemovitostí, IS územní identifikace a IS veřejného dálkového přístupu v letech 2024 – 2027
BeschreibungZadavatel uzavřel s jedním vybraným Účastníkem ZŘ rámcovou dohodu na rozvoj a údržbu IS RÚIAN, ISÚI a VDP v letech 2024 – 2027 tak, aby jej mohl Zadavatel bezproblémově a v souladu s vývojem právních a dalších předpisů využívat pro výkon veřejné správy v oblasti územní identifikace. V části příloh jsou obsaženy důvěrné informace, proto Zadavatel rozděluje přílohy na veřejné a neveřejné. Neveřejné přílohy, které jsou zašifrované, budou zpřístupněny Účastníkovi ZŘ po zaslání prohlášení o mlčenlivosti. Podrobněji je předmět veřejné zakázky vymezen v ZD.
Interne KennungČÚZK-06685/2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72266000 Software-Beratung
5. Los
LosLOT-0001