463955-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Dynamický nákupní systém na zajištění projektových a inženýrsko – investorských služeb při přípravě a realizaci staveb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na zajištění projektových a inženýrsko – investorských služeb při přípravě a realizaci staveb
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek v rámci DNS bude vypracování projektové dokumentace dle konkrétních podmínek dílčí zakázky, případně včetně poskytnutí inženýrských a souvisejících odborně technických služeb v oblasti vodohospodářských staveb. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek bude vypracování projektové dokumentace novostavby či rekonstrukce vodního díla dle § 55 odst. 1 písm. a), b), d), f), zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. DNS bude rozdělen na 3 kategorie podle výše předpokládané hodnoty dílčí veřejné zakázky. Kategorie I. - předpokládaná hodnota je rovna nebo nižší než 400 000 Kč bez DPH. Kategorie II. - předpokládaná hodnota je vyšší než 400.000 Kč bez DPH a zároveň rovna nebo nižší než 1 500 000 Kč bez DPH. Kategorie III. - předpokládaná hodnota je vyšší než 1 500 000 Kč bez DPH.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie I. - předpokládaná hodnota veřejné zakázky je rovna nebo nižší než 400 000 Kč bez DPH
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek v rámci DNS bude vypracování projektové dokumentace dle konkrétních podmínek dílčí zakázky, případně včetně poskytnutí inženýrských a souvisejících odborně technických služeb v oblasti vodohospodářských staveb. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek bude vypracování projektové dokumentace novostavby či rekonstrukce vodního díla dle § 55 odst. 1 písm. a), b), d), f), zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky je rovna nebo nižší než 400 000 Kč bez DPH
Interne KennungKategorie I.
LosLOT-0003
TitelKategorie III. - předpokládaná hodnota dílčí veřejné zakázky je vyšší než 1 500 000 Kč bez DPH.
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek v rámci DNS bude vypracování projektové dokumentace dle konkrétních podmínek dílčí zakázky, případně včetně poskytnutí inženýrských a souvisejících odborně technických služeb v oblasti vodohospodářských staveb. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek bude vypracování projektové dokumentace novostavby či rekonstrukce vodního díla dle § 55 odst. 1 písm. a), b), d), f), zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Předpokládaná hodnota dílčí veřejné zakázky je vyšší než 1 500 000 Kč bez DPH.
Interne KennungKategorie III.
LosLOT-0002
TitelKategorie II. - předpokládaná hodnota dílčí veřejné zakázky je vyšší než 400.000 Kč bez DPH a zároveň rovna nebo nižší než 1 500 000 Kč bez DPH.
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek v rámci DNS bude vypracování projektové dokumentace dle konkrétních podmínek dílčí zakázky, případně včetně poskytnutí inženýrských a souvisejících odborně technických služeb v oblasti vodohospodářských staveb. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek bude vypracování projektové dokumentace novostavby či rekonstrukce vodního díla dle § 55 odst. 1 písm. a), b), d), f), zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Předpokládaná hodnota dílčí veřejné zakázky je vyšší než 400.000 Kč bez DPH a zároveň rovna nebo nižší než 1 500 000 Kč bez DPH.
Interne KennungKategorie II.