See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van niet-steriel medisch materiaal en zorgmateriaal
Beschreibung: De volgende producten zullen onder dit dossier vallen: 1. Medisch materiaal niet-steriel (disposable en niet disposable) bestaande uit: • Bloeddrukmeter, saturatiemeter, aspiratiepomp, aerosoltoestel, thermometer, … • Weegschalen (vb. platformweegschaal medisch gegradeerd, …) • Wondverzorgingsmateriaal • Klein medisch instrumentarium (o.a: pincet, stethoscopen, garrot, nageltangen) 2 Zorgmateriaal • Urinezakken, nierbekkens, identificatiearmbandjes, tand- en lichaamshygiëne materiaal 3 Fixatiemateriaal, verpleegdekens 4. Handschoenen niet-steriel 5. Mondmaskers chirurgisch type IIR + Mondmasker FFP2 (noodzakelijk in geval van Corona uitbraak) 6. Slabben
Interne Kennung: PPP0U4-1261/6056/2026/261/FDG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Medisch materiaal niet-steriel
Beschreibung: Medisch materiaal niet-steriel (disposable en niet disposable) bestaande uit: • Bloeddrukmeter, saturatiemeter, aspiratiepomp, aerosoltoestel, thermometer, … • Weegschalen (vb. platformweegschaal medisch gegradeerd, …) • Wondverzorgingsmateriaal • Klein medisch instrumentarium (o.a: pincet, stethoscopen, garrot, nageltangen)
Interne Kennung: 2026/261/FDG_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Zorgmateriaal
Beschreibung: Zorgmateriaal • Urinezakken, nierbekkens, identificatiearmbandjes, tand- en lichaamshygiëne materiaal, ...
Interne Kennung: 2026/261/FDG_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Fixatiemateriaal
Beschreibung: Fixatiemateriaal, verpleegdekens
Interne Kennung: 2026/261/FDG_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Onderzoekshandschoenen niet-steriel
Beschreibung: Handschoenen niet-steriel Zowel voor zorggebonden activiteiten als voor het gebruik bij voeding.
Interne Kennung: 2026/261/FDG_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Mondmaskers (chirurgische type IIR en FFP2)
Beschreibung: Mondmaskers chirurgisch type IIR + Mondmasker FFP2 (noodzakelijk in geval van Corona uitbraak)
Interne Kennung: 2026/261/FDG_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Slabben
Beschreibung: Slabben
Interne Kennung: 2026/261/FDG_6