See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa pracowni symulatora nawigacyjnego poprzez dostawę, instalację, integrację oraz uruchomienie stanowiska symulatora mostka nawigacyjnego oraz symulatora siłowni okrętowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa pracowni symulatora nawigacyjnego poprzez dostawę, instalację, integrację oraz uruchomienie stanowiska symulatora mostka nawigacyjnego oraz symulatora siłowni okrętowej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, tj.
Vorherige Bekanntmachung: 248878-2026
Interne Kennung: 1/PZP/2026/TŻŚ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ.