See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 40/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neonatologicznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb w siedzibie Udzielającego zamówienia w ramach Oddziału Neonatologicznego, zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:00 a godziną 14:35 (do 5 dni w tygodniu); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 14:35 a godziną 07:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 6 świadczeń); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:00 a godziną 07:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); 4) pozostawanie w gotowości dyżurowej od poniedziałku do piątku od godziny 14:35 do godziny 07:00 dnia następnego lub w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) od godziny 07:00 do godziny 07:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 6 świadczeń). 3. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neonatologii oraz minimum roczny staż pracy w Oddziale Neonatologicznym o III stopniu referencyjności. 4. Minimalna liczba godzin wypracowanych w miesiącu wynosi 200. 5. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwała płatna przerwa w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych w ilości godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu konkursu ofert. 6. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak na 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału. 7. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 8. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 9. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 15 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 10. Liczba osób świadczących usługi: 1. 11. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 40/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001