See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SAP-Basiskomponenten - Verwertungsdienste 2024
Beschreibung: 1 Los für : SAP-Basiskomponenten Vor-Ort-Support: 24/7-Helpdesk-Überwachung, Berichterstattung, Verwaltung der SAP-Umgebung, Betriebsmanagementdienste, DRP (Disaster Recovery Procedure), Systemaktualisierungen. Installationen, Upgrades und Patching Vertrag für 5 Jahre + Option auf Verlängerung um 3 Jahre, insgesamt 8 Jahre.
Interne Kennung: WS1862282902
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS1862282902 - 1 SAP-Basiskomponenten - Verwertungsdienste 2024
Beschreibung: SAP-Basiskomponenten - Verwertungsdienste Vor-Ort-Support: 24/7-Helpdesk-Überwachung, Berichterstattung, Verwaltung der SAP-Umgebung, Betriebsmanagementdienste, DRP (Disaster Recovery Procedure), Systemaktualisierungen. Installationen, Upgrades & Patching Vertrag für 5 Jahre + Option auf Verlängerung um 3 Jahre, insgesamt 8 Jahre.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wird in den Ausschreibungsunterlagen beschrieben
4640-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – SAP Basiscomponenten - Exploitatiediensten 2024
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: SAP Basiscomponenten - Exploitatiediensten 2024
Beschrijving: 1 Lot voor : SAP Basiscomponenten On premise ondersteuning : 24/7 Helpdesk monitoring, rapportage, beheer van de SAP omgeving, operations management services, DRP (Disaster Recovery Procedure), systeem refreshes. Installaties, upgrades & patching Contract voor 5 jaar + optie tot verlenging met 3 jaar tot een totaal van 8 jaar.
Interne identificatiecode: WS1862282902
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WS1862282902 - 1 SAP Basiscomponenten - Exploitatiediensten 2024
Beschrijving: SAP Basiscomponenten - Exploitatiediensten On premise ondersteuning: 24/7 Helpdesk-monitoring, rapportage, beheer van de SAP-omgeving, diensten voor operationeel beheer, DRP (Disaster Recovery Procedure), systeemvernieuwingen. Installaties, upgrades & patching Contract voor 5 jaar + optie tot verlenging met 3 jaar tot een totaal van 8 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zal beschreven worden in de aanbestedingsdocumenten