2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stedelijke gebouwen, onderhoud stook-, luchtbehandelings- en koelinstallaties (2026-2027-2028-2029)
Beschreibung: Stedelijke gebouwen, onderhoud stook-, luchtbehandelings- en koelinstallaties (2026-2027-2028-2029)
Interne Kennung: PPP08U-3722/5354/2025/065
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stedelijke gebouwen, onderhoud stook-, luchtbehandelings- en koelinstallaties (dienstjaar 2026)
Beschreibung: Stedelijke gebouwen, onderhoud stook-, luchtbehandelings- en koelinstallaties (dienstjaar 2026)
Interne Kennung: 2025/065_1