464006-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Budova VŠCHT Praha na Vítězném náměstí
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudova VŠCHT Praha na Vítězném náměstí
BeschreibungPředmětem soutěže je komplexní architektonický návrh nové budovy VŠCHT Praha na Vítězném náměstí za podmínky respektování zadaných urbanistických principů a požadovaného stavebního programu. Tato významná veřejná investice se začlení do urbanistické koncepce plánované dostavby náměstí v rámci developerského projektu Fourth Quadrant a propojí současný areál VŠCHT Praha s novou zástavbou.
Interne Kennung1
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDRUH SOUTĚŽE: Architektonická. Otevřená. Anonymní. Dvoufázová. Projektová.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungBudova VŠCHT Praha na Vítězném náměstí