See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondergrondse containers
Beschreibung: Om de inzameling van restafval in Meppel te blijven faciliteren, zullen er voor uitbreiding en vervanging een aantal ondergrondse systemen worden aanbesteed deze dienen uitwisselbaar te zijn met de reeds in Meppel zijnde werkende systemen. Aan deze levering wordt tevens een full-service onderhoudscontract gekoppeld.
Interne Kennung: AL23150
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Om de inzameling van restafval in Meppel te blijven faciliteren, zullen er voor uitbreiding en vervanging een aantal ondergrondse systemen worden aanbesteed deze dienen uitwisselbaar te zijn met de reeds in Meppel zijnde werkende systemen. Aan deze levering wordt tevens een full-service onderhoudscontract gekoppeld. 0,01
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging